Koberec Mirage, 240x350 cm, CS7286-D
Kód: 14914/240 14914/241 Zvolte variantu
30 let zkušeností
Mám již více než 30 let zkušeností se zařizováním interiérů.

Potřebujete se poradit?
Neváhejte a zavolejte +420 602 373 696

Individuální přístup
Ke každému klientovi přistupuji individuálně s důrazem na maximální spokojenost.

Zapůjčení vzorků domů
Pro vyzkoušení produktů nabízím klientům zapůjčení nábytku a vzorků přímo domů.
Související produkty
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Textil |
|---|---|
| Rozměr (délka x šířka): | 240x350 cm |
| Typ koberce: | přírodní, moderní, elegantní, jídelní, Art Deco, ložnicový |
| Délka: | 350 cm |
| Šířka: | 240 cm |
| Výška koberce: | 10 mm |
| Design: | Ferriani Sbolgi |
| Materiál koberce: | vlna a viskóza |
| Váha: | 16 kg |
| Vzor: | geometrický |
| Styl: | Art Deco |
