Obdélníkový stůl Nogu, 280x120 cm, CS4168-FSE 280
Kód: 14911/280 14911/284 14911/281 14911/285 14911/282 14911/286 14911/283 14911/287 Zvolte variantu
30 let zkušeností
Mám již více než 30 let zkušeností se zařizováním interiérů.

Potřebujete se poradit?
Neváhejte a zavolejte +420 602 373 696

Individuální přístup
Ke každému klientovi přistupuji individuálně s důrazem na maximální spokojenost.

Zapůjčení vzorků domů
Pro vyzkoušení produktů nabízím klientům zapůjčení nábytku a vzorků přímo domů.
Související produkty
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jídelna |
|---|---|
| Rozměr (šířka x hloubka x výška): | 280x120x75,5 cm |
| Typ stolu: | moderní, jídelní, nadčasový, obdélníkový, skleněný, elegantní |
| Šířka: | 280 cm |
| Hloubka: | 120 cm |
| Celková výška: | 75,5 cm |
| Výška báze: | 73 cm |
| Materiál báze: | masivní dřevo |
| Materiál desky: | sklo ohýbané |
| Design: | Buratti |
| Váha: | 109,5 cm |
