Oblý koberec Nest, 240x330 cm
Kód: 14884
30 let zkušeností
Mám již více než 30 let zkušeností se zařizováním interiérů.

Potřebujete se poradit?
Neváhejte a zavolejte +420 602 373 696

Individuální přístup
Ke každému klientovi přistupuji individuálně s důrazem na maximální spokojenost.

Zapůjčení vzorků domů
Pro vyzkoušení produktů nabízím klientům zapůjčení nábytku a vzorků přímo domů.
Související produkty
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Textil |
|---|---|
| Rozměr (délka x šířka): | 330x240 cm |
| Typ koberce: | moderní, elegantní, oblý, oválný, neutrální |
| Šířka: | 330 cm |
| Hloubka: | 240 cm |
| Výška vlasu: | 10 mm |
| Materiál: | 65% polypropylen, 30% juta,, 5% polyester-bavlna |
| Design: | Calligaris Studio |
| Váha: | 20,1 kg |
| Typ tkaní: | strojově tkaný |
| Barvy: | přírodní |
