Konferenční stolek Nogu, 130x70 cm, CS5162-B
Kód: 14974/ORE 14974/ORE2 14974/KOU 14974/KOU2 14974/CER 14974/CER2 Zvolte variantu
30 let zkušeností
Mám již více než 30 let zkušeností se zařizováním interiérů.

Potřebujete se poradit?
Neváhejte a zavolejte +420 602 373 696

Individuální přístup
Ke každému klientovi přistupuji individuálně s důrazem na maximální spokojenost.

Zapůjčení vzorků domů
Pro vyzkoušení produktů nabízím klientům zapůjčení nábytku a vzorků přímo domů.
Související produkty
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Obývací pokoj |
|---|---|
| Rozměr (šířka x hloubka x výška): | 130x70x40 cm |
| Typ stolku: | konferenční, obdélníkový, elegantní, městský, umělecký |
| Rozměr desky: | 130x70 cm |
| Výška: | 40 cm |
| Materiál báze: | masivní dřevo jasan |
| Materiál desky: | texturované sklo |
| Design: | Buratti |
| Váha: | 31,2 kg |
| Styl: | elegantní městský |
