Minimalistická židle Manta, CS2260
Kód: 14956/MAT4 14956/MAT5 14956/MAT2 14956/MAT3 14956/UME 14956/MAT Zvolte variantu
30 let zkušeností
Mám již více než 30 let zkušeností se zařizováním interiérů.

Potřebujete se poradit?
Neváhejte a zavolejte +420 602 373 696

Individuální přístup
Ke každému klientovi přistupuji individuálně s důrazem na maximální spokojenost.

Zapůjčení vzorků domů
Pro vyzkoušení produktů nabízím klientům zapůjčení nábytku a vzorků přímo domů.
Související produkty
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jídelna |
|---|---|
| Rozměr (šířka x hloubka x výška): | 54x57x81 cm |
| Typ židle: | čalouněná, jídelní, minimalistická, moderní |
| Šířka: | 54 cm |
| Hloubka: | 57 cm |
| Celková výška: | 81 cm |
| Výška sedu: | 47 cm |
| Materiál báze: | kov |
| Materiál čalounění: | látka, umělá kůže |
| Design: | Mask Design |
| Váha: | 8,9 kg |
| Styl: | minimalismus |
