Elegantní stolek Nogu, 80x80 cm, CS5162-A
Kód: 14971/ORE 14971/ORE2 14971/KOU 14971/KOU2 14971/CER 14971/CER2 Zvolte variantu
30 let zkušeností
Mám již více než 30 let zkušeností se zařizováním interiérů.

Potřebujete se poradit?
Neváhejte a zavolejte +420 602 373 696

Individuální přístup
Ke každému klientovi přistupuji individuálně s důrazem na maximální spokojenost.

Zapůjčení vzorků domů
Pro vyzkoušení produktů nabízím klientům zapůjčení nábytku a vzorků přímo domů.
Související produkty
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Obývací pokoj |
|---|---|
| Rozměr (šířka x hloubka x výška): | 80x80x40 cm |
| Typ stolku: | odkládací, konferenční, čtvercový, elegantní, skleněný |
| Rozměr desky: | 80x80 cm |
| Výška: | 40 cm |
| Materiál desky: | texturované sklo |
| Materiál báze: | masivní dřevo jasan |
| Design: | Buratti |
| Váha: | 23,1 kg |
| Styl: | městský elegantní |
