Čtvercový stůl Nogu, 160x160 cm, CS4168-FSE 160
Kód: 14908/ORE 14908/ORE2 14908/KOU 14908/KOU2 14908/CER 14908/CER2 14908/SKL 14908/SKL2 Zvolte variantu
30 let zkušeností
Mám již více než 30 let zkušeností se zařizováním interiérů.

Potřebujete se poradit?
Neváhejte a zavolejte +420 602 373 696

Individuální přístup
Ke každému klientovi přistupuji individuálně s důrazem na maximální spokojenost.

Zapůjčení vzorků domů
Pro vyzkoušení produktů nabízím klientům zapůjčení nábytku a vzorků přímo domů.
Související produkty
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jídelna |
|---|---|
| Rozměr (šířka x hloubka x výška): | 160x160x75,5 cm |
| Typ stolu: | moderní, jídelní, nadčasový, elegantní, čtvercový |
| Šířka: | 160 cm |
| Hloubka: | 160 cm |
| Celková výška: | 75,5 cm |
| Výška báze: | 73 cm |
| Materiál báze: | masivní dřevo |
| Materiál desky: | temperované sklo |
| Design: | Buratti |
| Váha: | 84,3 kg |
