Jídelní židle Abrey, dřevo, variabilní potah, CS2040-MTO
Kód: 14830
30 let zkušeností
Mám již více než 30 let zkušeností se zařizováním interiérů.

Potřebujete se poradit?
Neváhejte a zavolejte +420 602 373 696

Individuální přístup
Ke každému klientovi přistupuji individuálně s důrazem na maximální spokojenost.

Zapůjčení vzorků domů
Pro vyzkoušení produktů nabízím klientům zapůjčení nábytku a vzorků přímo domů.
Související produkty
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jídelna |
|---|---|
| Rozměr (šířka x hloubka x výška): | 52x60x80 cm |
| Typ židle: | čalouněná, jídelní, elegantní, nadčasová, moderní klasika |
| Šířka: | 52 cm |
| Hloubka: | 60 cm |
| Celková výška: | 80 cm |
| Výška sedu: | 47 cm |
| Materiál báze: | masivní dřevo |
| Materiál čalounění: | variabilní (MTO program) |
| Design: | Buratti |
| Váha: | 6,7 kg |
