Otočné křeslo Mara Mid, CS3472-DTP1N00 MTO
Kód: 14935/MTO 14935/MTO4 14935/MTO7 14935/MTO10 14935/MTO13 14935/MTO16 14935/MTO2 14935/MTO5 14935/MTO8 14935/MTO11 14935/MTO14 14935/MTO17 14935/MTO3 14935/MTO6 14935/MTO9 14935/MTO12 14935/MTO15 14935/MTO18 Zvolte variantu
30 let zkušeností
Mám již více než 30 let zkušeností se zařizováním interiérů.

Potřebujete se poradit?
Neváhejte a zavolejte +420 602 373 696

Individuální přístup
Ke každému klientovi přistupuji individuálně s důrazem na maximální spokojenost.

Zapůjčení vzorků domů
Pro vyzkoušení produktů nabízím klientům zapůjčení nábytku a vzorků přímo domů.
Související produkty
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Obývací pokoj |
|---|---|
| Rozměr (šířka x hloubka x výška): | 75x70x78 cm |
| Typ křesla: | čalouněné, moderní, nadčasové, otočné, extra pohodlné |
| Šířka: | 75 cm |
| Hloubka: | 70 cm |
| Celková výška: | 78 cm |
| Výška sedu: | 46 cm |
| Materiál dřevěných detailů: | masivní dřevo |
| Design: | Busetti Garuti Redaelli |
| Materiál čalounění: | variabilní (MTO program) |
| Otočný mechanismus: | ano |
