Elegantní zrcadlo Divine, 140x140 cm, CS5159-M
Kód: 14929/ZRC 14929/ZRC2 Zvolte variantu
30 let zkušeností
Mám již více než 30 let zkušeností se zařizováním interiérů.

Potřebujete se poradit?
Neváhejte a zavolejte +420 602 373 696

Individuální přístup
Ke každému klientovi přistupuji individuálně s důrazem na maximální spokojenost.

Zapůjčení vzorků domů
Pro vyzkoušení produktů nabízím klientům zapůjčení nábytku a vzorků přímo domů.
Související produkty
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Předsíně |
|---|---|
| Rozměr (délka x šířka): | 140x140 cm |
| Typ zrcadla: | elegantní, moderní, čtvercové, bezrámové |
| Šířka: | 140 cm |
| Výška: | 140 cm |
| Hloubka: | 60 mm |
| Materiál: | sklo/zrcadlo |
| Design: | Roccadadria |
| Váha: | 63,1 kg |
| Barva: | zrcadlo čiré, zrcadlo bronzové |
