Bezrámové zrcadlo Bevel, 120x120 cm, CS5139-Q
Kód: 14926
30 let zkušeností
Mám již více než 30 let zkušeností se zařizováním interiérů.

Potřebujete se poradit?
Neváhejte a zavolejte +420 602 373 696

Individuální přístup
Ke každému klientovi přistupuji individuálně s důrazem na maximální spokojenost.

Zapůjčení vzorků domů
Pro vyzkoušení produktů nabízím klientům zapůjčení nábytku a vzorků přímo domů.
Související produkty
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Předsíně |
|---|---|
| Rozměr (šířka x hloubka x výška): | 120x2x120 cm |
| Typ zrcadla: | elegantní, nadčasové, umělecké, čtvercové, bezrámové |
| Šířka: | 120 cm |
| Výška: | 120 cm |
| Hloubka: | 20 mm |
| Materiál: | sklo/zrcadlo |
| Design: | Roccadadria |
| Váha: | 35,2 kg |
