Vysoké zrcadlo Divine, 190x90 cm, CS5159-G
Kód: 14932/ZRC 14932/ZRC2 Zvolte variantu
30 let zkušeností
Mám již více než 30 let zkušeností se zařizováním interiérů.

Potřebujete se poradit?
Neváhejte a zavolejte +420 602 373 696

Individuální přístup
Ke každému klientovi přistupuji individuálně s důrazem na maximální spokojenost.

Zapůjčení vzorků domů
Pro vyzkoušení produktů nabízím klientům zapůjčení nábytku a vzorků přímo domů.
Související produkty
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Předsíně |
|---|---|
| Typ zrcadla: | elegantní, moderní, obdélníkové, předsíňové, bezrámové, ložnicové |
| Výška: | 190 cm |
| Šířka: | 90 cm |
| Hloubka: | 60 mm |
| Materiál: | sklo/zrcadlo |
| Design: | Roccadadria |
| Tvar zrcadla: | obdélník se zaoblenými hranami |
| Váha: | 54,5 kg |
