Otočné křeslo Oleandro, CS3471-DTP1N00 MTO
Kód: 14950/MTO 14950/MTO4 14950/MTO7 14950/MTO10 14950/MTO13 14950/MTO19 14950/MTO2 14950/MTO5 14950/MTO8 14950/MTO11 14950/MTO14 14950/MTO20 14950/MTO3 14950/MTO6 14950/MTO9 14950/MTO12 14950/MTO15 14950/MTO21 Zvolte variantu
30 let zkušeností
Mám již více než 30 let zkušeností se zařizováním interiérů.

Potřebujete se poradit?
Neváhejte a zavolejte +420 602 373 696

Individuální přístup
Ke každému klientovi přistupuji individuálně s důrazem na maximální spokojenost.

Zapůjčení vzorků domů
Pro vyzkoušení produktů nabízím klientům zapůjčení nábytku a vzorků přímo domů.
Související produkty
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Obývací pokoj |
|---|---|
| Rozměr (šířka x hloubka x výška): | 99x93x79 cm |
| Typ křesla: | čalouněné, nadčasové, otočné, elegantní, extra pohodlné |
| Šířka: | 99 cm |
| Hloubka: | 93 cm |
| Celková výška: | 179 cm |
| Výška sedu: | 45 cm |
| Otočný mechanismus: | ano |
| Materiál báze a detailů: | masivní dřevo |
| Materiál čalounění: | variabilní (MTO program) |
| Design: | Archirivolto |
| Váha: | 54 kg |
