Židle Abrey, polokřeslo, dřevo, variabilní potah, CS2041-MTO
Kód: 14833/MTO 14833/MTO4 14833/MTO7 14833/MTO10 14833/MTO13 14833/MTO16 14833/MTO19 14833/MTO2 14833/MTO5 14833/MTO8 14833/MTO11 14833/MTO14 14833/MTO17 14833/MTO20 14833/MTO3 14833/MTO6 14833/MTO9 14833/MTO12 14833/MTO15 14833/MTO18 14833/MTO21 Zvolte variantu
30 let zkušeností
Mám již více než 30 let zkušeností se zařizováním interiérů.

Potřebujete se poradit?
Neváhejte a zavolejte +420 602 373 696

Individuální přístup
Ke každému klientovi přistupuji individuálně s důrazem na maximální spokojenost.

Zapůjčení vzorků domů
Pro vyzkoušení produktů nabízím klientům zapůjčení nábytku a vzorků přímo domů.
Související produkty
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jídelna |
|---|---|
| Rozměr (šířka x hloubka x výška): | 55x60x80 cm |
| Typ židle: | čalouněná, jídelní, polokřeslo, moderní, nadčasová |
| Šířka: | 55 cm |
| Hloubka: | 60 cm |
| Celková výška: | 80 cm |
| Výška sedu: | 47 cm |
| Materiál báze: | masivní dřevo |
| Materiál čalounění: | variabilní (MTO program) |
| Design: | Buratti |
| Váha: | 7,7 kg |
| Styl: | moderní klasika |
