Polokřeslo Holly Fab, dřevo, variabilní potah, CS2206-MTO
Kód: 14836/MTO 14836/MTO4 14836/MTO7 14836/MTO10 14836/MTO13 14836/MTO16 14836/MTO19 14836/MTO2 14836/MTO5 14836/MTO8 14836/MTO11 14836/MTO14 14836/MTO17 14836/MTO20 14836/MTO3 14836/MTO6 14836/MTO9 14836/MTO12 14836/MTO15 14836/MTO18 14836/MTO21 Zvolte variantu
30 let zkušeností
Mám již více než 30 let zkušeností se zařizováním interiérů.

Potřebujete se poradit?
Neváhejte a zavolejte +420 602 373 696

Individuální přístup
Ke každému klientovi přistupuji individuálně s důrazem na maximální spokojenost.

Zapůjčení vzorků domů
Pro vyzkoušení produktů nabízím klientům zapůjčení nábytku a vzorků přímo domů.
Související produkty
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jídelna |
|---|---|
| Rozměr (šířka x hloubka x výška): | 62x57,5x81,5 cm |
| Typ židle: | čalouněná, jídelní, polokřeslo, elegantní, nadčasová |
| Šířka: | 62 cm |
| Hloubka: | 57,5 cm |
| Celková výška: | 81,5 cm |
| Výška sedu: | 47 cm |
| Výška područky: | 64,5 cm |
| Materiál báze: | masivní dřevo |
| Materiál čalounění: | variabilní (MTO program) |
| Design: | Busetti Garuti Redaelli |
| Váha: | 12,7 kg |
