Moderní židle Flex, CS2261-MTO
Kód: 14953/MTO 14953/MTO4 14953/MTO7 14953/MTO10 14953/MTO13 14953/MTO16 14953/MTO19 14953/MTO2 14953/MTO5 14953/MTO8 14953/MTO11 14953/MTO14 14953/MTO17 14953/MTO20 14953/MTO3 14953/MTO6 14953/MTO9 14953/MTO12 14953/MTO15 14953/MTO18 14953/MTO21 Zvolte variantu
30 let zkušeností
Mám již více než 30 let zkušeností se zařizováním interiérů.

Potřebujete se poradit?
Neváhejte a zavolejte +420 602 373 696

Individuální přístup
Ke každému klientovi přistupuji individuálně s důrazem na maximální spokojenost.

Zapůjčení vzorků domů
Pro vyzkoušení produktů nabízím klientům zapůjčení nábytku a vzorků přímo domů.
Související produkty
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jídelna |
|---|---|
| Rozměr (šířka x hloubka x výška): | 54x59x80,5 cm |
| Typ židle: | čalouněná, jídelní, moderní, nadčasová, oblá |
| Šířka: | 54 cm |
| Hloubka: | 59 cm |
| Celková výška: | 80,5 cm |
| Výška sedu: | 47 cm |
| Design: | Buratti |
| Materiál báze: | kov |
| Materiál čalounění: | variabilní (MTO program) |
| Váha: | 9,4 kg |
