Koberec Curved, 300x200 cm, béžový, CS7263-B
Kód: 12373
30 let zkušeností
Mám již více než 30 let zkušeností se zařizováním interiérů.

Potřebujete se poradit?
Neváhejte a zavolejte +420 602 373 696

Individuální přístup
Ke každému klientovi přistupuji individuálně s důrazem na maximální spokojenost.

Zapůjčení vzorků domů
Pro vyzkoušení produktů nabízím klientům zapůjčení nábytku a vzorků přímo domů.
Související produkty
Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Textil |
|---|---|
| EAN: | 8053142136405 |
| Rozměr (šířka x délka): | 300x200 cm |
| Typ koberce: | nadčasový, moderní, extra jemný, asymetrický, kvalitní |
| Šířka: | 300 cm |
| Hloubka: | 200 cm |
| Materiál: | polyamid s dlouhým vlasem |
| Technika: | digitální tisk |
| Váha: | 15,3 kg |
| Výška vlasu: | 1 cm |
| Design: | Meike Harde |










