Kulaté zrcadlo Brame, Ø140 cm, CS5141-M
Kód: 12983/BRO 12983/KOU Zvolte variantu
30 let zkušeností
Mám již více než 30 let zkušeností se zařizováním interiérů.

Potřebujete se poradit?
Neváhejte a zavolejte +420 602 373 696

Individuální přístup
Ke každému klientovi přistupuji individuálně s důrazem na maximální spokojenost.

Zapůjčení vzorků domů
Pro vyzkoušení produktů nabízím klientům zapůjčení nábytku a vzorků přímo domů.
Související produkty
Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Předsíně |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Rozměr (šířka x výška): | 140x140 cm |
| Typ zrcadla: | moderní, nadčasové, oblé, organické |
| Šířka: | 140 cm |
| Výška: | 140 cm |
| Hloubka: | 2 cm |
| Váha: | 51 kg |
| Materiál zrcadla: | sklo |
| Designer: | Roccadadria |
| Barva: | bronzová, kouřově šedá |











