Kožešinový přehoz Nika 140x220 cm, sněžný leopard
Kód: 14965
30 let zkušeností
Mám již více než 30 let zkušeností se zařizováním interiérů.

Potřebujete se poradit?
Neváhejte a zavolejte +420 602 373 696

Individuální přístup
Ke každému klientovi přistupuji individuálně s důrazem na maximální spokojenost.

Zapůjčení vzorků domů
Pro vyzkoušení produktů nabízím klientům zapůjčení nábytku a vzorků přímo domů.
Související produkty
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kožešiny a kůže |
|---|---|
| Rozměr (délka x šířka): | 220x140 cm |
| Typ plédu: | hřejivý, elegantní, kožešinový, chlupatý, zvířecí |
| Délka: | 220 cm |
| Šířka: | 140 cm |
| Materiál: | 100% polyester |
| Vzor: | srst sněžného leoparda |
| Barva: | odstíny béžové |
| Čištění: | praní do 30 stupňů |
Švédská rodinná firma Skinnwille byla založena v roce 1922 a nabízí měkké klasické vybavení do interieru, jako je ovčí kůže, polštáře nebo koberce z pravé kůže, kterou vykupuje od dodavatelů z celého světa. Je držitelem certifikátu "Eko Product" a "Eko-tan", což znamená, že kůži zušlechťuje s minimálním dopadem na životní prostředí. To platí pro činění, barvení, dopravu, ale i pracovní prostředí. Při výrobě je znovu využito až 70% vody a všechna barviva jsou recyklována.
