Kožešinový polštář Nika 65x65 cm, sněžný leopard
Kód: 14962
30 let zkušeností
Mám již více než 30 let zkušeností se zařizováním interiérů.

Potřebujete se poradit?
Neváhejte a zavolejte +420 602 373 696

Individuální přístup
Ke každému klientovi přistupuji individuálně s důrazem na maximální spokojenost.

Zapůjčení vzorků domů
Pro vyzkoušení produktů nabízím klientům zapůjčení nábytku a vzorků přímo domů.
Související produkty
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kožešiny a kůže |
|---|---|
| Rozměr (délka x šířka): | 65x65 cm |
| Typ polštáře: | kožešinový, hřejivý, elegantní, nadčasový |
| Délka: | 65 cm |
| Šířka: | 65 cm |
| Materiál: | 100% polyester |
| Sada obsahuje: | vnitřní výplň polštáře |
| Čištění: | praní na 30 stupňů |
| Barva: | odstíny béžové |
| Vzor: | srst sněžného leoparda |
Švédská rodinná firma Skinnwille byla založena v roce 1922 a nabízí měkké klasické vybavení do interieru, jako je ovčí kůže, polštáře nebo koberce z pravé kůže, kterou vykupuje od dodavatelů z celého světa. Je držitelem certifikátu "Eko Product" a "Eko-tan", což znamená, že kůži zušlechťuje s minimálním dopadem na životní prostředí. To platí pro činění, barvení, dopravu, ale i pracovní prostředí. Při výrobě je znovu využito až 70% vody a všechna barviva jsou recyklována.
