Jídelní židle Mara, dřevo, variabilní potah, CS2243-MTO
Kód: 14821/MTO 14821/MTO4 14821/MTO7 14821/MTO10 14821/MTO13 14821/MTO16 14821/MTO19 14821/MTO2 14821/MTO5 14821/MTO8 14821/MTO11 14821/MTO14 14821/MTO17 14821/MTO20 14821/MTO3 14821/MTO6 14821/MTO9 14821/MTO12 14821/MTO15 14821/MTO18 14821/MTO21 Zvolte variantu
30 let zkušeností
Mám již více než 30 let zkušeností se zařizováním interiérů.

Potřebujete se poradit?
Neváhejte a zavolejte +420 602 373 696

Individuální přístup
Ke každému klientovi přistupuji individuálně s důrazem na maximální spokojenost.

Zapůjčení vzorků domů
Pro vyzkoušení produktů nabízím klientům zapůjčení nábytku a vzorků přímo domů.
Související produkty
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jídelna |
|---|---|
| Rozměr (šířka x hloubka x výška): | 59x60x80 cm |
| Typ židle: | čalouněná, jídelní, nadčasová, moderní klasika |
| Šířka: | 59 cm |
| Hloubka: | 60 cm |
| Celková výška: | 80 cm |
| Výška sedu: | 47 cm |
| Výška područky: | 74 cm |
| Materiál báze: | masivní dřevo |
| Materiál čalounění: | variabilní (MTO program) |
| Design: | Busetti Garuti Redaelli |
| Váha: | 8,4 kg |
