Zrcadlo Aura, 163x87 cm, CS5150-G
Kód: 14923/ZRC 14923/ZRC2 14923/ZRC3 Zvolte variantu
30 let zkušeností
Mám již více než 30 let zkušeností se zařizováním interiérů.

Potřebujete se poradit?
Neváhejte a zavolejte +420 602 373 696

Individuální přístup
Ke každému klientovi přistupuji individuálně s důrazem na maximální spokojenost.

Zapůjčení vzorků domů
Pro vyzkoušení produktů nabízím klientům zapůjčení nábytku a vzorků přímo domů.
Související produkty
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Předsíně |
|---|---|
| Rozměr (šířka x hloubka x výška): | 87x4x163 cm |
| Typ zrcadla: | velké, elegantní, nadčasové, nepravidelné, vysoké |
| Výška: | 163 cm |
| Šířka: | 87 cm |
| Hloušťka: | 40 mm |
| Materiál: | sklo/zrcadlo |
| Designer: | Lorenzo Remedi |
| Váha: | 43,2 kg |
| Tvar zrcadla: | nepravidelný |
| Provedení zrcadla: | čiré, bronzové, kouřově šedé |
