Pracovní židle Cocoon, otočná, CS2086
Kód: 14730/MTO 14730/MTO3 14730/MTO5 14730/MTO7 14730/MTO9 14730/MTO11 14730/MTO13 14730/MTO2 14730/MTO4 14730/MTO6 14730/MTO8 14730/MTO10 14730/MTO12 14730/MTO14 Zvolte variantu
30 let zkušeností
Mám již více než 30 let zkušeností se zařizováním interiérů.

Potřebujete se poradit?
Neváhejte a zavolejte +420 602 373 696

Individuální přístup
Ke každému klientovi přistupuji individuálně s důrazem na maximální spokojenost.

Zapůjčení vzorků domů
Pro vyzkoušení produktů nabízím klientům zapůjčení nábytku a vzorků přímo domů.
Související produkty
Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pracovna a kancelář |
|---|---|
| Rozměr (šířka x hloubka x výška): | 65x60x87,5(78,5) cm |
| Typ židle: | otočná, extra pohodlná, moderní, pracovní, výškově nastavitelná |
| Šířka: | 65 cm |
| Hloubka: | 60 cm |
| Celková výška: | 87,5-78,5 cm |
| Výška sedu: | 54,5-45,5 cm |
| Výška područek: | 70,5-61,5 cm |
| Materiál báze: | kov |
| Materiál čalounění: | látka |
| Otočný mechanismus 360 stupňů: | ano |
| Mechanismus nastavení výšky: | plynový píst |
| Kolečka: | extra měkká guma (vhodná na choulostivé podlahy) |
| Váha: | 16,7 kg |
| Design: | Edi & Paolo Ciani |

















