Lavička Oleandro, taburet, 170x48 cm, CS5160-B MTO
Kód: 14947/MTO 14947/MTO4 14947/MTO7 14947/MTO10 14947/MTO13 14947/MTO16 14947/MTO19 14947/MTO2 14947/MTO5 14947/MTO8 14947/MTO11 14947/MTO14 14947/MTO17 14947/MTO20 14947/MTO3 14947/MTO6 14947/MTO9 14947/MTO12 14947/MTO15 14947/MTO18 14947/MTO21 Zvolte variantu
30 let zkušeností
Mám již více než 30 let zkušeností se zařizováním interiérů.

Potřebujete se poradit?
Neváhejte a zavolejte +420 602 373 696

Individuální přístup
Ke každému klientovi přistupuji individuálně s důrazem na maximální spokojenost.

Zapůjčení vzorků domů
Pro vyzkoušení produktů nabízím klientům zapůjčení nábytku a vzorků přímo domů.
Související produkty
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Obývací pokoj |
|---|---|
| Rozměr (šířka x hloubka x výška): | 170x48x48 cm |
| Typ lavičky: | čalouněná, elegantní, nadčasová, jídelní, předsíňová, ložnicová |
| Šířka: | 170 cm |
| Hloubka: | 48 cm |
| Výška: | 48 cm |
| Výška sedu: | 45 cm |
| Materiál nohou: | masivní dřevo |
| Materiál čalounění: | variabilní (MTO program) |
| Design: | Archirivolto |
| Váha: | 19,1 kg |
