Konferenční stolek Henry, Ø92x23 cm
Kód: 14881/MAT 14881/MAT2 14881/MAT3 Zvolte variantu
30 let zkušeností
Mám již více než 30 let zkušeností se zařizováním interiérů.

Potřebujete se poradit?
Neváhejte a zavolejte +420 602 373 696

Individuální přístup
Ke každému klientovi přistupuji individuálně s důrazem na maximální spokojenost.

Zapůjčení vzorků domů
Pro vyzkoušení produktů nabízím klientům zapůjčení nábytku a vzorků přímo domů.
Související produkty
Detailní popis produktu
Vrchní deska je vyrobena z pantografované MDF desky s vnitřní hranou 45°, v povrchové úpravě matného nebo lesklého laku. Kovové podnoží je z vintage bronzu, mosazi nebo lakovaného kovu.
Pantografovaná MDF je typ dřevovláknité desky střední hustoty (MDF), která je upravena pomocí CNC (počítačově řízené) frézky, často nazývané pantograf.
Tento proces umožňuje individuálně ryté detaily – jako jsou geometrické, květinové nebo moderní linie – které vytvářejí 3D efekt na povrchu materiálu, který je jinak plochý a hladký.
Design Angelo Armanno
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Obývací pokoj |
|---|---|
| Rozměr (šířka x hloubka x výška): | Ø92x23 cm |
| Typ stolku: | konferenční, moderní, kulatý, minimalistický, elegantní |
| Šířka: | 92 cm |
| Hloubka: | 92 cm |
| Výška: | 23 cm |
| Materiál báze: | kov |
| Materiál desky: | lakovaná MDF |
| Design: | Angelo Armanno |
| Váha: | 12 kg |
