Židle s područkami Holly Fab, kov, variabilní potah, CS2212-MTO
Kód: 14839/MTO 14839/MTO5 14839/MTO9 14839/MTO13 14839/MTO17 14839/MTO21 14839/MTO25 14839/MTO2 14839/MTO6 14839/MTO10 14839/MTO14 14839/MTO18 14839/MTO22 14839/MTO26 14839/MTO3 14839/MTO7 14839/MTO11 14839/MTO15 14839/MTO19 14839/MTO23 14839/MTO27 14839/MTO4 14839/MTO8 14839/MTO12 14839/MTO16 14839/MTO20 14839/MTO24 14839/MTO28 Zvolte variantu
30 let zkušeností
Mám již více než 30 let zkušeností se zařizováním interiérů.

Potřebujete se poradit?
Neváhejte a zavolejte +420 602 373 696

Individuální přístup
Ke každému klientovi přistupuji individuálně s důrazem na maximální spokojenost.

Zapůjčení vzorků domů
Pro vyzkoušení produktů nabízím klientům zapůjčení nábytku a vzorků přímo domů.
Související produkty
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jídelna |
|---|---|
| Rozměr (šířka x hloubka x výška): | 62x57,5x81,5 cm |
| Typ židle: | čalouněná, jídelní, polokřeslo, s područkami, moderní, nadčasová |
| Šířka: | 62 cm |
| Hloubka: | 57,5 cm |
| Celková výška: | 81,5 cm |
| Výška sedu: | 47 cm |
| Výška područky: | 64,5 cm |
| Materiál báze: | kov |
| Materiál čalounění: | variabilní (MTO program) |
| Design: | Busetti Garuti Redaelli |
| Váha: | 12,7 kg |
