Židle s područkami Anime, kov, variabilní potah, CS2210-MTO
Kód: 14827/MTO 14827/MTO4 14827/MTO7 14827/MTO10 14827/MTO13 14827/MTO16 14827/MTO19 14827/MTO2 14827/MTO5 14827/MTO8 14827/MTO11 14827/MTO14 14827/MTO17 14827/MTO20 14827/MTO3 14827/MTO6 14827/MTO9 14827/MTO12 14827/MTO15 14827/MTO18 14827/MTO21 Zvolte variantu
30 let zkušeností
Mám již více než 30 let zkušeností se zařizováním interiérů.

Potřebujete se poradit?
Neváhejte a zavolejte +420 602 373 696

Individuální přístup
Ke každému klientovi přistupuji individuálně s důrazem na maximální spokojenost.

Zapůjčení vzorků domů
Pro vyzkoušení produktů nabízím klientům zapůjčení nábytku a vzorků přímo domů.
Související produkty
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jídelna |
|---|---|
| Rozměr (šířka x hloubka x výška): | 64x60x80 cm |
| Typ židle: | čalouněná, jídelní, moderní, elegantní, nadčasová |
| Šířka: | 64 cm |
| Hloubka: | 60 cm |
| Celková výška: | 80 cm |
| Výška sedu: | 47 cm |
| Výška područky: | 65 cm |
| Materiál báze: | kov |
| Materiál čalounění: | variabilní (MTO program) |
| Design: | Archirivolto |
| Váha: | 10,8 kg |
