Židle s područkami Anime, dřevo, variabilní potah, CS2247-MTO
Kód: 14824/LAT 14824/LAT4 14824/LAT7 14824/LAT10 14824/LAT13 14824/KUZ 14824/KUZ4 14824/LAT2 14824/LAT5 14824/LAT8 14824/LAT11 14824/LAT14 14824/KUZ2 14824/KUZ5 14824/LAT3 14824/LAT6 14824/LAT9 14824/LAT12 14824/LAT15 14824/KUZ3 14824/KUZ6 Zvolte variantu
30 let zkušeností
Mám již více než 30 let zkušeností se zařizováním interiérů.

Potřebujete se poradit?
Neváhejte a zavolejte +420 602 373 696

Individuální přístup
Ke každému klientovi přistupuji individuálně s důrazem na maximální spokojenost.

Zapůjčení vzorků domů
Pro vyzkoušení produktů nabízím klientům zapůjčení nábytku a vzorků přímo domů.
Související produkty
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jídelna |
|---|---|
| Rozměr (šířka x hloubka x výška): | 64x59,5x81 cm |
| Typ židle: | čalouněná, jídelní, extra pohodlná, moderní, elegantní, nadčasová |
| Šířka: | 64 cm |
| Hloubka: | 59,5 cm |
| Celková výška: | 81 cm |
| Výška sedu: | 47 cm |
| Výška poručky: | 64,5 cm |
| Materiál báze: | masivní dřevo |
| Materiál čalounění: | variabilní (MTO program) |
| Design: | Archirivolto |
| Váha: | 10,7 kg |
