Rozkládací stůl Artic Fast, CB4860-R 130
Kód: 13857/130 13857/153 13857/156 13857/159 13857/162 13857/165 13857/151 13857/154 13857/157 13857/160 13857/163 13857/166 13857/152 13857/155 13857/158 13857/161 13857/164 13857/167 Zvolte variantu
30 let zkušeností
Mám již více než 30 let zkušeností se zařizováním interiérů.

Potřebujete se poradit?
Neváhejte a zavolejte +420 602 373 696

Individuální přístup
Ke každému klientovi přistupuji individuálně s důrazem na maximální spokojenost.

Zapůjčení vzorků domů
Pro vyzkoušení produktů nabízím klientům zapůjčení nábytku a vzorků přímo domů.
Související produkty
Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jídelna |
|---|---|
| Rozměr (délka x šířka x výška): | 130(230)x90x76 cm |
| Typ stolu: | rozkládací, jídelní, nadčasový, industriální, elegantní |
| Šířka: | 90 cm |
| Délka: | 130-230 cm |
| Celková výška: | 76 cm |
| Výška báze: | 66,5 cm |
| Materiál hlavní desky: | sklokeramika |
| Materiál rozkládací desky: | sklokeramika |
| Materiál báze: | kov |
| Váha: | 93,5 kg |
Connubia je mladá
italská značka ze skupiny Calligaris, která je inspirována konceptem minimalistického a dynamického designu. Nová kolekce nábytku vyniká nápaditou barevností a vytvoří z interiéru příjemné a inspirativní místo.













