Polokřeslo Igloo, jídelní židle, dřevo, CS1810-MTO
Kód: 2601/LAT19
30 let zkušeností
Mám již více než 30 let zkušeností se zařizováním interiérů.

Potřebujete se poradit?
Neváhejte a zavolejte +420 602 373 696

Individuální přístup
Ke každému klientovi přistupuji individuálně s důrazem na maximální spokojenost.

Zapůjčení vzorků domů
Pro vyzkoušení produktů nabízím klientům zapůjčení nábytku a vzorků přímo domů.
Související produkty
Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jídelna |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Barva podnoží: | kouřový jasan (smoke), černě mořený jasan (matt black ash), ořech canaletto (walnut canaletto) |
| Rozměr: | 58x57,5x79 cm |
| Typ židle: | čalouněná, jídelní, konferenční, polokřeslo |
| Materiál sedák: | žinylková látka Malmo |
| Složení látky Malmo: | 79% polyester, 16% bavlna, 5% akryl |
| Gramáž látky Malmo (gr/m²): | 442 |
| Snímatelný potah: | ne |
| Materiál podnoží: | masivní dřevo - dub |
| Rozměr (šířka x hloubka x výška): | 58x57,5x79 cm |
| Výška sedu: | 46 cm |
| Váha židle: | 10,5 kg |
| Výška područky: | 63 cm |
| Barva čalounění: | hořčicově žlutá |









